#1 DIY - EXPLODING BOX - ENGAGEMENT (zasnoubení)

7. října 2017 v 11:05 | Ricky |  DIY

EXPLODING BOX / EXPLODUJÍCÍ KRABIČKA

Exploding box (v překladu: Explodující krabička) - originální přání k narozeninám, k narození miminka, ke svatbě, vzpomínka na dovolenou nebo dárek k výročí. To vše, a mnohem více, může tato explodující krabička představovat. V podstatě se jedná o krabičku, která drží pohromadě pouze pomocí víka. Jakmile se víko sundá, krabička "exploduje" a otevře se vám v celé své kráse! Barevné papíry, kresby, fotografie, přání, mašličky - tím vším si můžete svou krabičku vyzdobit a udělat někomu radost!

Pokud byste i vy chtěli překvapit své blízké podobným dárkem, ale nevíte si rady, doporučiji navštívit youtube kanál "Srushti Patil", na kterém jsou dostupné a velice pěkně a srozumitelně zpracované návody.

Přibližně před rokem jsem i já vytvořila svou první explodující krabičku, která byla nejenom dárkem k narozeninám, ale také žádostí o ruku. S radostí oznamuji, že mi má přítelkyně po 4,5 letém vztahu odpověděla ANO~

Jelikož jsem se zhotovování krabičky nevěnovala příliš intenzivně, protáhla se celá práce přibližně na dva měsíce. Na výrobu jsem použila 4 čtvrtky velikosti A3, barevné papíry, balící papír, lepidlo (velkou spoustu lepidla), fotografie a spoustu spoustu lásky a trpělivosti. Na výsledek se můžete podívat v následujícím videu:

Odpověď zněla ANO~
Jediné, co se nepovedlo, byla velikost prstýnku. Ale to nevadí, bzry ho vystřídá ten snubní!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama