Říjen 2017

# 2 Outfit - Alice in Wonderland

15. října 2017 v 15:19 | Ricky |  BJD OBLEČENÍ

"Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast~"


Tento kostýmek, inspirovaný Alenkou v Říši Divů, byl ušitý na přání a podle návrhu mé přítelkyně, která ho nafotila a doplnila ho rozkošnými motýlky.

CELÝ KOSTÝM:#1 Malý princ - Plyšová liška

9. října 2017 v 18:18 | Ricky |  ŠITÍ OSTATNÍ
"If you take me, then we shall need each other. To me, you will be unique in all the world.
To you, I shall be unique in all the world."


Inspirací pro tento malý projekt mi byl film Malý princ z roku 2015, konkrétně tedy letcova plyšová lištička, která mě okouzlila na první pohled.


ŠABLONY:
POSTUP PRÁCE:VÝSLEDEK:


#1 Outfit - Autumn

7. října 2017 v 14:18 | Ricky |  BJD OBLEČENÍ

Od chvíle, kdy se ke mně Matty dostal, usilovně pracuji na vytváření jeho osobnosti. Jelikož "šaty dělají člověka", a zároveň přichází podzim, bylo potřeba mu trochu pozměnit šatník. Jeho nový outfit zahrnuje teplý hnědý svetřík se zapínáním, světle hnědé kalhoty, šátek kolem krku, beanie a samozřejmě jeho milované (a prozatím jediné) kecky. A protože Matty miluje výlety, k novému oblečení dostal i batůžek. Vše (až na boty) je vyráběné a šité mnou.

Outfit je kompletní, pořádný podzim může začít!


Fotografie outfitu v celém článku:#1 DIY - EXPLODING BOX - ENGAGEMENT (zasnoubení)

7. října 2017 v 11:05 | Ricky |  DIY

EXPLODING BOX / EXPLODUJÍCÍ KRABIČKA

Exploding box (v překladu: Explodující krabička) - originální přání k narozeninám, k narození miminka, ke svatbě, vzpomínka na dovolenou nebo dárek k výročí. To vše, a mnohem více, může tato explodující krabička představovat. V podstatě se jedná o krabičku, která drží pohromadě pouze pomocí víka. Jakmile se víko sundá, krabička "exploduje" a otevře se vám v celé své kráse! Barevné papíry, kresby, fotografie, přání, mašličky - tím vším si můžete svou krabičku vyzdobit a udělat někomu radost!

Pokud byste i vy chtěli překvapit své blízké podobným dárkem, ale nevíte si rady, doporučiji navštívit youtube kanál "Srushti Patil", na kterém jsou dostupné a velice pěkně a srozumitelně zpracované návody.

Přibližně před rokem jsem i já vytvořila svou první explodující krabičku, která byla nejenom dárkem k narozeninám, ale také žádostí o ruku. S radostí oznamuji, že mi má přítelkyně po 4,5 letém vztahu odpověděla ANO~

Jelikož jsem se zhotovování krabičky nevěnovala příliš intenzivně, protáhla se celá práce přibližně na dva měsíce. Na výrobu jsem použila 4 čtvrtky velikosti A3, barevné papíry, balící papír, lepidlo (velkou spoustu lepidla), fotografie a spoustu spoustu lásky a trpělivosti. Na výsledek se můžete podívat v následujícím videu:

Odpověď zněla ANO~
Jediné, co se nepovedlo, byla velikost prstýnku. Ale to nevadí, bzry ho vystřídá ten snubní!